top of page
DOPRAVA DO CHORVATSKA
Screen Shot 08-02-22 at 09-fococlipping-standard.png
AUTEM
doporučené trasy,
mýtné, dálniční známky....
klikni pro více info
BUS (1).png
AUTOBUSEM
cena již od 2900,- Kč
odjezdy z celé ČR
klikni pro více info

 
VLAK.png
VLAKEM
cena již od 1490,- Kč
žlutým vlakem k moři
klikni pro více info

 
LETECKY
cena již od 4490,- Kč
letecky z Prahy
klikni pro více info
 

LETECKY DO CHORVATSKA

sky-960099_1280.jpg

Ačkoliv se většina nejoblíbenějších letovisek v Chorvatsku nachází v rozmezí od 800 do 1200 km od Prahy a jsou tak lehce dostupná autem, narůstá každým rokem množství klientů, kteří zvolí rychlou a bezpečnou leteckou dopravu pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Z Prahy je aktuálně možné využít služeb celkem 3 leteckých společností, které během turistické sezóny pořádají pravidelné přímé lety do celkem 3 chorvatských destinací - Zadaru, Splitu a Dubrovníku.

Na níže uvedených odkazech si můžete sami najít a zarezervovat požadované letecké spojení k Vašemu ubytování
. V případě nejasností Vám rádi s výběrem vhodného letu a stejně tak i se zajišťením transferu z letiště do hotelu/apartmánu poradíme. Stačí vyplnit níže uvedený poptávkový formulář na leteckou dopravu.

986-main.png

RYANAIR

PRAHA - ZADAR až 4x týdně

Jednoznačně nejlevnější letecká doprava z Prahy do Chorvatska. Pokud si svou letenku zakoupíte s dostatečným předstihem a třeba i v mimosezónních termínech, tak se dá letenka tam i zpět pořídit i pod 1000,- Kč za osobu.

Za 75 minut jste z Prahy v Zadaru. Ideální spojení pro letoviska na Zadarské riviéře nebo i pro ostrovy Vir, Pašman a další letoviska v severní Dalmácii.

croatia.jpg

CROATIA AIRLINES

PRAHA - SPLIT až 3x týdně

Národní chorvatský dopravce už v roce 2021 spustil přímou linku z Prahy do Splitu ze velmi zajímavé ceny. Na sezónu 2023 bude přímé spojení mezi Prahou a Splitem zcela určitě v nabídce opět, a to na palubě letadel Airbus A319 nebo Bombardier Dash 8. Délka letu cca 90 až 100 minut.

Letiště ve Splitu je pak ideálním výchozím místem pro pobyty na Omišské nebo Makarské riviéře.

boeing-737-max-960.jpeg

SMARTWINGS / TRAVEL SERVICE

PRAHA - SPLIT - každý den

PRAHA - DUBROVNIK - až 4x týdně

Letecká společnost Smart Wings / Travelservice zajišťuje nejpravidelnější spojení mezi Prahou a Splitem a to prakticky každý den po celou turistickou sezónu na palubách letadel Boeing 737. Při nákupu letenky v dostatečném předstihu se i tady dají najít zajímavé ceny.

Kromě linky do Splitu se můžete několikrát týdně se Smartwings podívat i do Dubrovniku.

bottom of page